Medewerkers

Groep Medewerkers Werkdagen
groep 1-2 A Bianca Jansen (bianca.jansen@skov-onderwijs.nl)
Linda Sleutjes  (l.sleutjes@skov-onderwijs.nl)
ma-di-woe               
do-vrij
groep 1-2 B Hennie Fokkens (h.fokkens@skov-onderwijs.nl)
Linda Sleutjes (l.sleutjes@skov-onderwijs.nl)
di-woe-do-vrij
maandag
deelteam 1-2 Onderwijsassistenten:
Thea janssen (t.janssen@skov-onderwijs.nl)
Maud van der Wijst (m.vdwijst@skov-onderwijs.nl)

ma-di-do
woe - vrij
groep 3-4 A Yvonne Koppes (y.koppes@skov-onderwijs.nl) ma-di-woe-do-vrij
groep 3-4 B Petra van Kempen (p.boumans@skov-onderwijs.nl)
Saskia Swinkels (s.swinkels@skov-onderwijs.nl)
ma-di-woe
do-vrij
deelteam 3-4 Onderwijsassistenten:
Maud van der Wijst (m.vdwijst@skov-onderwijs.nl)
Anne van Dijk (a.vdijk@skov-onderwijs.nl)

ma-di-do
woe
Groep 5-6 A Nicole Nelissen (n.nelissen@skov-onderwijs.nl) ma-di-woe-do-vrij
Groep 5-6 B Harriëtte Loenen (h.loenen@skov-onderwijs.nl) ma-di-woe-do-vrij
deelteam 5-6 Onderwijsassistente:
Anne van Dijk (a.vdijk@skov-onderwijs.nl)

ma-di-do-vrij
groep 7-8 A Inge Verijdt (i.verijdt@skov-onderwijs.nl)
Renske Weren (r.weren@skov-onderwijs.nl)

ma-di-woe-do-vrij
groep 7-8 B Denise Arts (d.arts@skov-onderwijs.nl) ma-di-woe-do-vrij
deelteam 7-8 Onderwijsassistente:
Willeke Bens (w.bens@skov-onderwijs.nl)

ma-di-do-vrij
Schakelunit: Manon Verhoeven (m.verhoeven@skov-onderwijs.nl)
Angelique Hermsen (a.hermsen@skov-onderwijs.nl) 
Anneke Laarakkers (a.laarakkers@skov-onderwijs.nl)
Bernadet van Lankveld (b.vlankveld@skov-onderwijs.nl)
 
  Onderwijsassistente:
Lian Jacobs (l.jacobs@skov-onderwijs.nl)

ma-di-woe-do-vrij
  Coördinatie: 
Manon Verhoeven (m.verhoeven@skov-onderwijs.nl)

ma-di-do
diverse onderwijsk
werkzaamheden,
o.a. meerbegaafdheid
Bernadet van Lankveld
(b.vlankveld@skov-onderwijs.nl)
 
ma

 
Directie (centrale aansturing) Werkdagen
Henny Cremers en Jeanette Deenen ma-di-woe-do-vr
Maanagers Onderwijs werkdagen
Linda Verberkt (l.verberkt@skov-onderwijs.nl) di-wo-vrij                     
Saskia Swinkels (s.swinkels@skov-onderwijs.nl)  ma-di-woe
Congiërge Werkdagen                 
Wim Loof (w.loof@skov-onderwijs.nl)  ma-di-woe-do-vrij
   

Naast bovenstaande medewerkers, zijn er ook enkele vaste vrijwilligers actief.